• spring in't veld
  • spring in't veld
  • spring in't veld
  • spring in't veld

Kalender overzicht

Hieronder kan je onze activiteiten en verlofdagen raadplegen.

  • maandag 15 oktober

    Zwemmen (2de graad)
  • maandag 15 oktober

    Zwemmen (2de leerjaar)
  • dinsdag 16 oktober

    Bezoek gemeentehuis (4de leerjaar) (2de graad)
  • woensdag 17 oktober

    Bezoek gemeentehuis (3de leerjaar) (2de graad)
  • vrijdag 19 oktober

    Bibliotheek (1ste leerjaar)
  • vrijdag 19 oktober

    Bibliotheek 4de leerjaar (2de graad)
  • maandag 22 oktober

    Zwemmen (2de graad)
  • maandag 22 oktober

    Zwemmen (2de leerjaar)
  • woensdag 24 oktober

    Kasteel van Gaasbeek (2de kleuterklas)
  • woensdag 24 oktober

    Kasteel van Gaasbeek (3de kleuterklas)
  • vrijdag 26 oktober

    Bibliotheek (3de graad)
  • vrijdag 26 oktober

    Bibliotheek 3de leerjaar (2de graad)
  • van 29 oktober tot 4 november 2018

    Herfstvakantie (Alle klassen)
  • maandag 5 november

    Zwemmen (2de leerjaar)
  • maandag 5 november

    Zwemmen (2de graad)
  • vrijdag 9 november

    Bibliotheek (2de leerjaar)
  • vrijdag 9 november

    Integratie 3de kleuterklas 1ste leerjaar (3de kleuterklas)
  • maandag 12 november

    Zwemmen (2de graad)
  • maandag 12 november

    Zwemmen (2de leerjaar)
  • dinsdag 13 november

    Oudercontact lagere school (Alle klassen)
  • donderdag 15 november

    Oudercontact kleuterschool (Alle kleuterklassen)
  • vrijdag 16 november

    Bibliotheek (1ste leerjaar)
  • vrijdag 16 november

    Bibliotheek 4de leerjaar (2de graad)
  • maandag 19 november

    Zwemmen (2de leerjaar)
  • maandag 19 november

    Zwemmen (2de graad)
  • vrijdag 23 november

    Bibliotheek (3de graad)
  • vrijdag 23 november

    Bibliotheek 3de leerjaar (2de graad)
  • vrijdag 23 november

    Grootouderfeest Breedhout (Alle klassen)
  • maandag 26 november

    Zwemmen (2de graad)
  • maandag 26 november

    Zwemmen (2de leerjaar)
  • maandag 26 november

    Verkeersles (lagere school) (Alle klassen)
  • dinsdag 27 november

    Rollebolle (2de kleuterklas)
  • dinsdag 27 november

    Rollebolle (3de kleuterklas)
  • vrijdag 30 november

    Speelgoedmuseum (1ste graad)
  • maandag 3 december

    Zwemmen (2de leerjaar)
  • maandag 3 december

    Zwemmen (2de graad)
  • donderdag 6 december

    Sinterklaas (Alle klassen)
  • vrijdag 7 december

    Toneelvoorstelling (Alle klassen)
  • maandag 10 december

    Zwemmen (1ste leerjaar)
  • maandag 10 december

    Zwemmen (3de graad)
  • vrijdag 14 december

    Bibliotheek 4de leerjaar (2de graad)
  • vrijdag 14 december

    Bibliotheek (1ste leerjaar)
  • maandag 17 december

    Zwemmen (3de graad)
  • maandag 17 december

    Zwemmen (1ste leerjaar)
  • vrijdag 21 december

    Bibliotheek 3de leerjaar (2de graad)
  • vrijdag 21 december

    Bibliotheek (3de graad)
  • van 24 december 2018 tot 6 januari 2019

    Kerstvakantie (Alle klassen)
  • maandag 7 januari

    Zwemmen (1ste leerjaar)
  • maandag 7 januari

    Zwemmen (3de graad)
  • maandag 14 januari

    Zwemmen (3de graad)
  • maandag 14 januari

    Zwemmen (1ste leerjaar)
  • woensdag 16 januari

    Pedagogische studiedag (Alle klassen)
  • maandag 21 januari

    Zwemmen (1ste leerjaar)
  • maandag 21 januari

    Zwemmen (3de graad)
  • maandag 21 januari

    Alles met de bal (namiddag) (2de graad)
  • maandag 28 januari

    Zwemmen (3de graad)
  • maandag 28 januari

    Zwemmen (1ste leerjaar)
  • vrijdag 1 februari

    Verlofdag (Alle klassen)
  • maandag 4 februari

    Zwemmen (3de graad)
  • maandag 4 februari

    Zwemmen (1ste leerjaar)
  • vrijdag 8 februari

    American games (3de graad)
  • zaterdag 9 februari

    Eetfestijn (Alle klassen)
  • maandag 11 februari

    Zwemmen (3de graad)
  • maandag 11 februari

    Zwemmen (1ste leerjaar)
  • maandag 18 februari

    Zwemmen (3de graad)
  • maandag 18 februari

    Zwemmen (1ste leerjaar)
  • maandag 25 februari

    Zwemmen (3de graad)
  • maandag 25 februari

    Zwemmen (1ste leerjaar)
  • donderdag 28 februari

    Kronkeldiedoe (namiddag) (1ste graad)
  • vrijdag 29 maart

    Carnaval (Alle klassen)
  • woensdag 1 mei

    Verlofdag (Dag van de Arbeid) (Alle klassen)
  • woensdag 8 mei

    Behendigheidspiste (4de leerjaar) (2de graad)
  • woensdag 8 mei

    Behendigheidspiste (3de graad)
  • woensdag 15 mei

    Pedagogische studiedag (Alle klassen)
  • vrijdag 17 mei

    Paddenbroek (1ste graad)
  • zaterdag 25 mei

    Schoolfeest (Alle klassen)
  • woensdag 29 mei

    Grootouderfeest Bellingen (Alle kleuterklassen)
  • donderdag 30 mei

    Verlofdag (Hemelvaart) (Alle klassen)
  • vrijdag 31 mei

    Verlofdag (Alle klassen)
  • woensdag 5 juni

    Boerderij (kleuters Bellingen) (Alle kleuterklassen)
  • vrijdag 7 juni

    Verkeerspark (3de graad)
  • maandag 10 juni

    Verlofdag (Pinkstermaandag) (Alle klassen)
  • donderdag 27 juni

    Slapen op school (3de kleuterklas)
  • donderdag 27 juni

    Slapen op school (6de leerjaar) (3de graad)
  • vrijdag 28 juni

    Halve schooldag (Alle klassen)